MINI GOLF

Poczuj się jak na prawdziwym polu golfowym i pod okiem naszych specjalistów rozwijaj swoje umiejętności.

Pozwól sobie na odrobinę relaksu o sportowym charakterze. Zapraszamy na pełnowymiarowe, 18 dołkowe pole do minigolfa, na którym z powodzeniem można poćwiczyć umiejętności indywidualne, lub rozegrać turniej razem ze znajomymi czy rodziną.

Gra w mini golfa daje wiele przyjemności, radości, potrafi też wyzwolić duch prawdziwej sportowej rywalizacji. Wyjątkowy klimat tego miejsca sprawia, że poczujecie się jak na prawdziwym polu golfowym. Dodatkową super atrakcją tego miejsca jest profesjonalny symulator do gry w golfa.

Tylko w Play City!

Symulator do gry w golfa!

Super nowoczesny symulator do gry w golfa pozwoli graczom poczuć się jak na prawdziwym polu golfowym. Do wyboru mamy aż 30 różnych pól golfowych w najdalszych zakątkach świata. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na  bardzo precyzyjne określenie parametrów wykonywanych uderzań, odległości, itp.

W zależności od oczekiwań naszych klientów gra na symulatorze może być traktowana jako trening umiejętności, zabawa w gronie znajomych, uzupełnienie spotkania biznesowego, szkolenia, etc. Strefa z symulatorem golfa została oddzielona od mini golfa,  wyposażona w wygodne sofy co pozwoliło nam zbudować bardzo kameralny charakter miejsca.

Na życzenie naszych klientów serwujemy napoje zimne i gorące, możemy także zadbać o przekąski, które dostarcza nam kawiarnia Play Cafe. Zapraszamy!

Zasady gry w minigolfa

Gracze mają za zadanie jak najmniejszą ilością uderzeń umieszczać piłeczkę w kolejnych dołkach.
W grze uczestniczy od 2 do 6 graczy.
Gracze wykonują uderzenia kolejno przy czym kolejny gracz rozpoczyna grę w chwili gdy poprzedni gracz wykorzystał limit uderzeń lub wprowadził piłkę do dołka.
Gracz ma zadanie najmniejszą ilością uderzeń doprowadzić piłeczkę do dołka.
Gracz ma 7 prób przy każdym dołku.
Kolejne uderzenia wykonuje się z miejsca w którym zatrzymała się piłka, aż do zaliczenia dołka.
Gracz za celne trafienie do dołka za pierwszym razem otrzymuje 7 punktów, za drugim 6, itd.
Gracz który do dołka nie trafi otrzymuje punktów.
Grę na kolejnym dołku rozpoczyna gracz który na poprzednim dołku zdobył najmniej punktów.
Zwycięzca rywalizacji na poprzednim dołku , na kolejnym gra jako ostatni.
Rywalizację wygrywa zawodnik, który uzyska największą liczbę punktów na wszystkich dołkach. W przypadku remisu rozgrywa się dodatkową rywalizację na jednym lub kilku dołkach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM strefy Mini Golf.

Galeria: