REWOLUCJA w Play City

Play City to największy park rozrywki w regionie znajdujący się na drugim piętrze Galerii Piastów. Od prawie roku widoczny na mapie Legnicy, znów zaskakuje swoich klientów. Tym razem wielkimi zmianami!

Play City dostarcza mieszkańcom Legnicy i okolicznych miejscowości bogatą ofertę rekreacyjno – rozrywkową. Po rocznym funkcjonowaniu obiektu, zarząd parku zdecydował się zaproponować swoim klientom nowa jeszcze bardziej atrakcyjna ofertę cenową.

Park Play City to dla nas miejsce bardzo ważne, a od niedawna całkowicie pod naszą opieką – mówi pani Małgorzata Mroczka, prezes zarządu spółki, która jest właścicielem parku rozrywki. Play City już w październiku będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Ten pierwszy rok utwierdził nas w przekonaniu, że jest to miejsce potrzebne na mapie nie tylko naszego miasta, ale i całego regionu. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów stale podnosimy jakość usług oferowanych przez Play City. Intensywne prace naszego zespołu pozwalają, zaproponować klientom Play City jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę cenową. Od 1 września stanowczo obniżyliśmy ceny, przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety dla grup zorganizowanych, których ciągle przybywa wśród naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nowa oferta będzie jeszcze bardziej przystępna. Warto dodać, że to dopiero pierwszy krok, a zmiany związane z Play City idą o wiele dalej. Niech to jednak pozostanie niespodzianką.

Zapraszamy do zapoznania się z REWOLUCYJNYMI CENAMI