SALE ZABAW

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy dwie wyjątkowe sale zabaw.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych małych klientów, atrakcje podzielone zostały na dwie kategorie: dla starszych i mniejszych dzieci.

Ogromna czterokondygnacyjna konstrukcja zabawowa ze zjeżdżalniami, przejściami, przeszkodami, labiryntami dedykowana dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat to miejsce gdzie nie sposób się nudzić.

W naszej drugiej sali zabaw przeznaczonej dla młodszych dzieci, można korzystać z konstrukcji zabawowej, dużego basenu z piłkami, mini ścianki wspinaczkowej, kącika malucha, mini boiska do piłki nożnej, a także salki fitness.

Dla naszych klientów oferujemy możliwość pozostawienia dzieci pod opieką naszego wykwalifikowanego personelu. W naszych salach Play City dbamy o jakość obsługi i czystość. Mając na względzie utrzymanie sali zabaw w najwyższej czystości regularnie korzystamy z usług wyspecjalizowanego serwisu sprzątającego sale zabaw – Kids Play Serwis!

Uzupełnieniem oferty w sali zabaw są salki urodzinowe, w których organizujemy niezapomniane, tematyczne imprezy dla najmłodszych – kinder party.
Do dyspozycji naszych klientów mamy trzy różnej, wielkości sali urodzinowe. Oferta Play City dostosowana jest do potrzeb naszych klientów, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Chcesz zamówić kinder party?  Wypełnij formularz.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Galeria:

Materiały do pobrania