SALE ZABAW

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy dwie wyjątkowe sale zabaw.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych małych klientów, atrakcje podzielone zostały na dwie kategorie: dla starszych i mniejszych dzieci.

Małpi Gaj – ogromna czterokondygnacyjna konstrukcja zabawowa ze zjeżdżalniami, przejściami, przeszkodami, labiryntami to miejsce gdzie nie sposób się nudzić. Strefa przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat (wzrost minimum 105 cm i maksimum 150 cm).

Sala Zabaw – strefa przeznaczona dla młodszych dzieci, w której mogą korzystać z konstrukcji zabawowej, dużego basenu z piłkami, mini ścianki wspinaczkowej, kącika malucha, mini boiska do piłki nożnej.

Dla naszych klientów oferujemy możliwość pozostawienia dzieci pod opieką naszego wykwalifikowanego personelu. W naszych salach Play City dbamy o jakość obsługi i czystość. Mając na względzie utrzymanie sali zabaw w najwyższej czystości regularnie korzystamy z usług wyspecjalizowanego serwisu sprzątającego sale zabaw – Kids Play Serwis!

Uzupełnieniem oferty w sali zabaw są salki urodzinowe, w których organizujemy niezapomniane, tematyczne imprezy dla najmłodszych – kinder party. Do dyspozycji naszych klientów mamy trzy różnej wielkości salki urodzinowe. Oferta Play City dostosowana jest do potrzeb naszych klientów.

Chcesz zamówić kinder party?  Wypełnij formularz.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Galeria:

Materiały do pobrania