Nie tylko striptiz – pomysły na niebanalny wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski nie musi polegać na tym, z czym najczęściej się kojarzy – dużą ilością alkoholu, rajdem po klubach i obowiązkowym striptizem. Co więcej – coraz więcej panów uważa, że tego rodzaju zabawy są po prostu… nudne i w złym guście. Szczególnie że coraz częściej ze stanem kawalerskim żegnają się panowie sporo po trzydziestce, dla których clubbing czy rozbierająca się tancerka nie są już ogromną atrakcją. Co wybrać zamiast tego? Jeśli Twój kumple wkrótce się żeni, skorzystaj z naszych propozycji.

Rzucanie siekierami to coś, co na pewno zaskoczy przyszłego pana młodego. Szczególnie że ta popularna rozrywka wikingów w Polsce nie należy jeszcze do głównego nurtu sportów. Choć w USA czy Kanadzie jest szalenie popularna i funkcjonują tam nawet rozgrywki ligowe, w Polsce o rzucaniu siekierami do celu mało kto słyszał. Jeśli jednak organizujesz wieczór kawalerski w Krakowie, wybierzcie się do klubu Badaxe. Tam możecie korzystać z tej ultra męskiej rozrywki. Gwarantowana dobra zabawa i sporo adrenaliny. Przy tym sport ten jest całkowicie bezpieczny i wbrew pozorom nie wymaga szczególnej kondycji – przyda się za to celność, bo chodzi o to, by ostrze siekiery wylądowało jak najbliżej środka tarczy, tak jak winnych sportach tego typu. Możecie więc rywalizować i sprawdzić, kto zdobędzie najwięcej punktów. Nutka rywalizacji sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza. Co ważne, klub Badaxe mieści się w dogodnej lokalizacji – możecie stad ruszyć na podbój nocnych lokali Krakowa i bawić się do świtu. Na stronie www.badaxe.pl znajdziesz cennik poszczególnych opcji oraz dokonasz rezerwacji – można wynająć jeden lub kilka torów lub cały klub na wyłączność i zorganizować tam zamkniętą imprezę. Wszystko zależy od waszych preferencji i liczby uczestników imprezy.

Strzelanie to także rozrywka, która mocno kojarzy się z męskością. Dlatego coraz popularniejsze jest rozpoczynanie wieczoru kawalerskiego od wizyty na strzelnicy. Dziś, gdy strzelectwo staje się coraz popularniejszym sportem niemal każda strzelnica oferuje pakiety dla osób indywidualnych i grup służące do zorganizowania strzelania rekreacyjnego pod okiem instruktora. Co ważne, w tego rodzaju imprezie mogą wziąć udział także osoby, które nie mają żadnego doświadczenia z bronią i strzelaniem. Będą się bawiły równie dobrze, bo instruktor pokaże, jak celować i posługiwać się bronią.

Degustacja alkoholu to także ciekawy pomysł na wieczór kawalerski. Uwaga: nie należy tego mylić w opróżnieniem licznych butelek wódki… Degustacje organizują różnego rodzaju kluby. Są one połączone z mini wykładem eksperta o danym trunku i jego rodzajach, a następnie mamy możliwość skosztowania kilku lub kilkunastu gatunków. Za szczególnie męską rozrywkę uchodzą degustacje whisky. To impreza dla koneserów i plan na wieczór w dobrym stylu. Oczywiście można też wybrać się na spotkanie z enologiem i degustację win. Tego typu warsztaty to znakomity początek imprezy z okazji wieczoru kawalerskiego. A jeśli szukacie jeszcze bardziej oryginalnej rozrywki, możecie wybrać się na degustację cygar. Tego rodzaju rozrywki sprawią, że wieczór kawalerski w Krakowie będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zobacz również

Strona poświęcona tematyce atrakcyjnych form spędzania czasu w Krakowie, niebanalne wieczory kawalerskie, niezapomniane urodziny, ciekawe pomysły na imprezę integracyjną. Oryginalne pomysły na spotkania ze znajomymi, rzucanie siekierami i wiele innych aktywnych form rozrywki.