Pięć pomysłów na osiemnastkę

Wkroczenie w dorosłość to doniosłe wydarzenie, które wymaga odpowiedniej oprawy. Nic więc dziwnego, że huczne imprezy osiemnastkowe cieszą się dużym powodzeniem. Jak zaplanować osiemnastkę, żeby urodziny te były naprawdę niezapomniane, a impreza różniła się od zwyczajnych spotkań ze znajomymi? Na pewno warto pomyśleć o czymś mniej banalnym niż zwyczajna domówka, czy wyjścia do klubu. Ostatnio modne wśród świeżo upieczonych dorosłych są imprezy z motywem przewodnim lub dodatkowym atrakcjami i aktywnościami, które towarzyszą całej zabawie. Oto pięć pomysłów na wyjątkowe osiemnaste urodziny

Rzucanie siekierami to idealny pomysł na imprezę urodzinową w Krakowie

W klubie Badaxe możecie spróbować tej nowej w Polsce dyscypliny sportu. Co to za sport? Wymyślili go Wikingowie, którym siekiery towarzyszyły w codziennym życiu, więc w naturalny sposób wykorzystano je też do rozrywki i sportowej rywalizacji. Sam sport ma proste zasady – drewniana tarcza, do której rzuca się siekierą, posiada wyznaczone obszary o zróżnicowanej punktacji. Tak jak w innych tego rodzaju dyscyplinach, najwyżej punktowane jest trafienie w samo centrum tarczy. Następnie zliczane są punkty i już wiadomo, kto wygrał. Na stronie www.badaxe.pl możecie zarezerwować tor lub nawet wynająć cały klub, a także znaleźć wszystkie szczegóły niezbędne do zorganizowania urodzin z rzucaniem siekierami. Emocje i zaskoczenie dla gości gwarantowane!

Imprezowy rejs to ciekawa odmiana od klasycznej imprezy. W wielu miastach znajdziecie bogatą ofertę statków, które można wynająć i zorganizować na nich imprezę z didżejem i tańcami do rana. Ma to zupełnie inny posmak niż klasyczne wyjście do klubu. A jeśli nie statek płynący po rzece, to może impreza w barcie zacumowanej przy brzegu? Też będzie oryginalnie i fajnie.

Ekstremalne atrakcje idealnie wpisują się w plan osiemnastych urodzin. Jakie wybrać? Choćby skok na bungee. W wielu miastach znajdziecie też całe obszary, gdzie można zakosztować różnych ekstremalnych atrakcji: bungee, skoku typu wahadło, chodzenia po ścianach wysokich budynków, chodzenia po linie rozpiętej na wysokości, czy nawet… jazdy rowerem po takiej linie. Możliwości są niemal nieograniczone, a wyrzut adrenaliny zapewniony.

Osiemnastka w parku rozrywki to także pomysł na odejście od imprezowej rutyny. Wybierzecie się do wesołego miasteczka, ale nie takiego objazdowego, a do lunaparku z prawdziwego zdarzenia. Energylandia czy inne obiekty z ogromem atrakcji także dla dorosłych na pewno zachwycą urodzinowych gości. A jazda kolejkami górskimi, których wagoniki mkną z zawrotną prędkością to dobry wstęp do dorosłości… Dużo emocji dostarczą tez karuzele, czy diabelskie młyny. Dobry park rozrywki idealnie łączy zabawę jak w dzieciństwie z emocjami jak w dorosłym życiu, dlatego świetnie pasuje do osiemnastych urodzin, które symbolizują granicę między tymi dwoma stanami.

Militarne atrakcje to coś dla tych, którzy kochają strzelanki. Paintball zwykły czy laserowy wbrew stereotypom jest zabawa nie tylko dla chłopaków – dziewczyny także mogą znakomicie odnaleźć się na takiej imprezie. Niektóre firmy organizują imprezy z rozbudowanym scenariuszem – to dobre rozwiązanie na wyjątkowe osiemnaste urodziny.

Zobacz również

Strona poświęcona tematyce atrakcyjnych form spędzania czasu w Krakowie, niebanalne wieczory kawalerskie, niezapomniane urodziny, ciekawe pomysły na imprezę integracyjną. Oryginalne pomysły na spotkania ze znajomymi, rzucanie siekierami i wiele innych aktywnych form rozrywki.