Siekiery, strzelanie quady. Jak zorganizować wieczór kawalerski.

Organizacja wieczoru kawalerskiego to nie lada wyzwanie. Gdy najlepszy kumpel planuje zmienić stan cywilny, a na Tobie ciąży obowiązek przygotowania mu godnego pożegnania ze stanem kawalerskim, skorzystaj z naszego poradnika. Podpowiemy, jak zorganizować naprawdę niezapomniany i oryginalny, a przy tym stylowy wieczór kawalerski. Żadnych tandetnych klubów z niezbyt urodziwymi striptizerkami! Żadnej taniej wódki w dużych ilościach! Żadnych gadżetów z sex shopu! Bo – umówmy się – tego rodzaju pomysły są już nieco passe.

Zamiast tego przygotuj kumplowi prawdziwie męską przygodę. Oto kilka pomysłów.

Rzucanie siekierami brzmi intrygująco? I o to chodzi! W krakowskim klubie Badaxe macie szanse poczuć się jak wojownicy z północy, bo rzucanie siekierami to sport wymyślony przez Wikingów. Jednak i współcześnie nie brak jego miłośników. Są kraje, w których prowadzone są rozgrywki ligowe, a zawodnicy wiele inwestują w treningi. W Polsce to wciąż jeszcze rozrywka, ale zdobywa coraz większa popularność. Rzucanie siekierami do celu to emocjonujący sport, choć zasady są bardzo proste: dobrze naostrzona siekiera, drewniana tarcza i punktacja uzależniona od tego, jak blisko środka tarczy wbije się ostrze siekiery. To rozrywka dla stuprocentowych facetów, idealna na wieczór kawalerski. Uwaga: jeśli planujecie wybrać się do Badaxe grupą, nie zapomnijcie o wcześniejszej rezerwacji toru lub torów. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie www.badaxe.pl

Przejażdżka quadem to także fajny pomysł na wieczór kawalerski. W wielu miastach znajdziecie szeroką ofertę tego rodzaju rozrywek. Często można to połączyć z innymi plenerowymi aktywnościami, na przykład z warsztatami survivalu, czy jazdą monster truckami. To idealna propozycja dla miłośników spędzania czasu aktywnie i na powietrzu. Jeśli planujecie wieczór kawalerski w sezonie letnim, może to być strzał w dziesiątkę.

A jak już przy strzałach w dziesiątkę jesteśmy, to także wizyta na strzelnicy może być znakomitym początkiem wieczoru kawalerskiego. Dlaczego akurat początkiem? Do strzelania dopuszczane są tylko osoby trzeźwe, dlatego rajd po klubach nocnych zaplanujcie na późniejszą część imprezy. Aby zorganizować wieczór kawalerski na strzelnicy należy wcześniej dokonać rezerwacji i wykupić pakiety strzeleckie dla wszystkich uczestników. W zależności od wybranej strzelnicy macie do wyboru różne rodzaje broni. Największa ekscytację budzi zawsze strzelenia z karabinów. Oczywiście wszystko odbywa się pod opieką instruktora. To rozrywka nawet dla tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia z bronią i sportami strzeleckimi. Strzelanie rekreacyjne nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani kondycji.

Weekend w lesie to opcja dla zaawansowanych. W czasie rosnących zagrożeń zarówno politycznych jak i ekologicznych coraz popularniejsze robią się szkolenia, na których można nauczyć się przetrwania w ekstremalnych warunkach. Weekendowy survival w lesie to przygoda dla prawdziwych mężczyzn. Dowiecie się, jak przygotować kryjówkę, zorganizować bezpieczne spanie i zadbać o posiłek. Zwykle szkolenia prowadzą byli żołnierze jednostek specjalnych, a więc osoby, które znają się na rzeczy!

Zobacz również

Strona poświęcona tematyce atrakcyjnych form spędzania czasu w Krakowie, niebanalne wieczory kawalerskie, niezapomniane urodziny, ciekawe pomysły na imprezę integracyjną. Oryginalne pomysły na spotkania ze znajomymi, rzucanie siekierami i wiele innych aktywnych form rozrywki.