Nietypowy wieczór kawalerski

Wieczory kawalerskie, choć są imprezami szalenie popularnymi, nie mają najlepszej prasy. Podobnie zresztą jak wieczory panieńskie… Kojarzą się z kiczowatymi rozrywkami w rodzaju niezbyt drogiej i wyrafinowanej striptizerki oraz morza wódki i gadżetów z podtekstem erotycznym. Czy jednak musi to tak wyglądać? Jak się okazuje – nie. Nie brak mężczyzn, którzy chcą pożegnać stan kawalerski hucznie, ale w dobrym stylu. Z myślą o nich przygotowaliśmy kilka pomysłów na prawdziwie męski wieczór, którego na pewno długo nie zapomną. Ale też taki, z którego wspomnienia nie będą wstydliwe…
Przepis na wieczór kawalerski z pomysłem to grono dobrych kumpli oraz aktywne spędzanie czasu, najlepiej na czymś, czego jeszcze nie robiliście. Słowo klucz: adrenalina i dobra zabawa.

Rzucanie siekierami idealnie wpisuje się w taki plan. W tym momencie możesz zapytać ze zdumieniem: jak to rzucanie siekierami? Istotnie, rozrywka ta dopiero zdobywa w Polsce popularność i nadal jest nowością. W Krakowie na rzucanie siekierami do celu zaprasza klub Badaxe. Na stronie www.badaxe.pl znajdziesz wszystkie szczegóły i dowiedz się, jak zarezerwować miejsce na wieczór kawalerski. Warto to zrobić z wyprzedzeniem, bo chętnych do skorzystania z tej oferty nie brakuje i może się okazać, że w wybrany wieczór w klubie będzie komplet gości. Szczególnie, jeśli wybierzecie sie tam większą grupą.

Na czym polega zabawa? To kolejny wariant wszelkich sportów związanych z celowaniem do tarczy. Można powiedzieć, że to bardziej męska wersja celowania rzutkami. Na tarczy znajdują się obszerne okręgi. W zależności od tego, jak blisko środka tarczy trafisz siekierą, dostajesz odpowiednią liczbę punktów, dzięki czemu możecie w ramach spotkania z kumplami rywalizować o tytuł króla siekiery. Uwaga: na początku technika rzutów może sprawiać nieco problemów, bo rzucania siekierą trzeba się nauczyć. Najlepiej radzą sobie ci, którzy w barach chętnie grają w rzutki. Dobra zabawa jest jednak gwarantowana dla wszystkich! Wbrew pozorom nie trzeba do tego specjalnej siły ani wyjątkowo dobrej kondycji. Na miejscu oczywiście można nie tylko rzucać siekierami. Właściciele zadbali o wprowadzenie motywów związanych z korzeniami tego sportu, czyli Wikingami. W foto budce możecie zrobić sobie zdjęcia w przebraniu wikingów. To będzie fantastyczna pamiątka z wieczoru kawalerskiego. Warto też zaznaczyć, że klub Badaxe zlokalizowany jest w centrum Krakowa, więc zaraz po sesji z rzucaniem siekierami możecie iść w miasto, by dalej bawić się w barach i restauracjach do białego rana.

Uwaga: ważne, by zacząć wieczór od rzucania siekierami, a potem przenieść się do barów, a nie odwrotnie. Zabawa siekierami jest w pełni bezpieczna, ale tylko pod warunkiem, że wszyscy uczestnicy imprezy są trzeźwi. Właściciele klubu mogą więc odmówić wam wstępu (nawet jeśli macie rezerwację), jeśli będziecie pod wpływem alkoholu. Dotyczy to także innych nietypowych pomysłów na wieczór kawalerski, takich jak impreza na strzelnicy, jazda quadami czy sporty ekstremalne. Warto o tym pamiętać, planując wieczór kawalerski w Krakowie.

Zobacz również

Strona poświęcona tematyce atrakcyjnych form spędzania czasu w Krakowie, niebanalne wieczory kawalerskie, niezapomniane urodziny, ciekawe pomysły na imprezę integracyjną. Oryginalne pomysły na spotkania ze znajomymi, rzucanie siekierami i wiele innych aktywnych form rozrywki.